Kurumsal Bilgi

20 yıl aşkın süredir sektördeki tecrübemizle  Türkiye de belli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Bunun yanı sıra 15 ülkeyi aşkın ihracatlarıyla yurtdışında da kalite olarak benimsenmiş durumdayız.  Başta iş makinaları kovaları olmak üzere çeşitli ataşman gruplarını müşteri talepleri doğrultusunda doğru fiyat ve kalite olarak en iyi şekilde sunmaktayız. 

İş ve inşaat makinaları, inşaatlar, şantiyeler, taş ocakları, maden ocakları gibi kazı, yükleme, taşıma ve kırma işlemlerinin yapıldığı tesislerde sıkça yer almaktadır. Firmamızda, bu makinalara ait ataşmanların ve özel amaçlı ekipmanların tasarımları ve imalatları yapılmaktadır.

İmalatını yaptığımız ürünlerin kapasite hesapları ve dayanım hesapları ürünün kullanılacağı nokta göz önüne alınarak, müşterilerin de istekleri doğrultusunda her ürün için yeniden yapılmaktadır. İş makinaları çok amaçlı kullanıldığı için kullanılan ataşman sayısı oldukça fazladır. Firmamızda en çok kullanılan ürünler seri olarak üretilmekte iken spesifik olarak istenen ürünlerde tasarım ve müşteri onayı süreci ile tamamen işe özgü ürünler tasarlanıp üretilmektedir. İş makinalarının kullanıldığı işlemlerde (hafriyat, kazı, inşaat vb.) ataşmanın direk temasta olduğu malzemelerin sertlik ve aşındırıcılık değerlerinin bilinmesi, kullanılacak ataşmanın malzeme seçimi ve dayanım hesaplarının yapılması açısından son derece önemlidir.

Çok sert ve aşındırıcı malzemede çalışan ataşmanların malzeme ile temas eden bölgelerinde aşınmaya mukavim malzemeler kullanılmaktadır. Aşınma derecesine bağlı olarak kullanılan aşınmaya karşı mukavim malzemelerin sertlik değerleri, üründen ürüne farklılık göstermektedir. Örneğin aşırı derecede aşındırıcı özellikli malzemelerde kullanılan ataşmanlarda temas yüzeyleri 500 Brinell sertliğinde çelik ile kaplanırken kısmen daha hafif aşındırcılık değerlerinde 400 Brinell sertliğinde çelik kullanılmaktadır. Eğer aşınma miktarı belirlenen değerlerin altında olursa temas yüzeylerinde çekme mukavemeti 520 çelikler kullanılmaktadır. Bilgi için lütfen arayınız. 0 312 386 03 70

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ;

“MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ VE MEMNUNİYETİNE YÖNELİK SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, GELİŞTİRME, PLANLAMAK VE UYGULAMAK İÇİN STRATEJİLER BELİRLEME”NİN BENİMSENMESİ VE SÜREKLİ İYİLEŞME SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEKTEDİR. UYGULANABİLİR ŞARTLARIN KARŞILANMASI İÇİN TAAHHÜT İÇERMEKTEDİR.

ÇALIŞANLARIMIZI ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK, ÇEVRENİN KORUNMASI, İYİLEŞTİRİLMESİ VE KİRLİLİĞİN ÖNLENMESİ İLE YASAL VE DİĞER ŞARTLAR VE MEVZUATA UYGUNLUK SAĞLAYABİLMEK İÇİN SÜREKLİ GELİŞMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;
SAĞLIKLI VE EMNİYETLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMININ, YAŞAMIN VAZGEÇİLMEZ BİR PARÇASI OLDUĞU BİLİNCİNİ TÜM ÇALIŞANLARIMIZA KAZANDIRMAK VE
GELİŞTİRMEK, YARALANMALARI VE SAĞLIK BOZULMALARINI ÖNLEMEK,

RİSKLERİ KAYNAĞINDA ÇÖZMEK VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KAPSAMINDAKİ TÜM YASAL VE DİĞER GEREKLİLİKLERE UYMAKTIR.

Copyright © 2021 | Andoks Makine | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım